Про проєкт

Про житловий комплекс Hvoya

Hvoya – це житловий комплекс бізнес-класу, розташований в серці Пущі-Водиці. Будинок має всього 4 поверхи та 173 квартири: 1-, 2- та 3-кімнатні вільні планування, які не повторюються. Оскільки Hvoya знаходиться на першій лінії блакитного озера, поруч із відомим парком «Пуща-Водиця», всі оселі є видовими. Малоповерхова забудова позбавляє тиску багатоповерхівок, натомість дарує розмірене життя в гармонії з природою.

Спокій і гармонія

Життя сучасної людини набирає швидкості: безліч задач, зустрічей, планів. Але вдома важливо відновити сили, поповнити запас енергії та віднайти натхнення для нових перемог. Саме таким створюємо Hvoya , де гармонія між активною роботою та якісним відпочинком – не привілей, а стандарт.

Все для комфортного життя

На закритому подвір'ї Hvoya ми облаштуємо місце для приємного відпочинку родин: дитячий майданчик, спортивну зону, relax-простір. А всі необхідні заклади інфраструктури та мальовничі місця для прогулянок поза домом – у радіусі пішої ходи. Серед них два дитячих садочки та дві школи, мінімаркет, парк з каскадом озер, кав’ярні та багато іншого.

Преміальні ліфти

Для малоповерхового будинку Hvoya ми обрали надійні ліфти грецької компанії Kleemann – одного зі світових лідерів серед виробників. Ліфти преміальної серії, тож значно виділяються еталонним рівнем якості та стильним дизайном. Безшумні та швидкі, вони зроблять Ваш шлях від холу до квартири максимально приємним.

Підземний паркінг

В Hvoya ми подбали про абсолютний комфорт для Вас і вашого автомобіля. Власне паркомісце дозволить взимку не чистити авто від снігу, а влітку зберігати комфортну температуру салону. Ми передбачили зарядну станцію для електрокарів. Навіть при дефіциті пального Ви завжди будете готові до нових важливих поїздок, якщо Ваш вибір – життя у Hvoya.

Зниження шуму та надійний захист з німецькими вікнами

Надійна алюмінієва профільна система «Alutech W72» з двокамерним склопакетом гармонійно доповнить архітектуру фасаду ззовні та гарантує високий рівень комфорту оселі зсередини, адже захищає від зовнішнього шуму та тепловтрат. Для зручної експлуатації вікон обрано німецьку фурнітуру «GU».

Про проєкт