Інфраструктура

Все для дітей

На подвір’ї будуть облаштовані сучасні спортивні комплекси та інтерактивні ігрові майданчики. А поруч знаходяться дитячі садочки та загальноосвітні школи: Міжнародна французька школа, школа №104 І-ІІІ ст. ім. Ольжича, дитячий садочок №52, дитячий садочок «Мандаринка», дитяча музична школа №39.

Все для спокою

Це тихе та спокійне місце для людей, котрі втомилися від шуму міста, прагнуть більше природи і спокою. За кілька хвилин від дому можна набратися сил. Де саме – вибирати Вам: парк «Пуща-Водиця», муніципальний пляж озера «Горащиха», зони відпочинку з альтанками, велнес-центр.

Медична інфраструктура

Перші санаторії з’явилися у Пущі-Водиці ще в XIX столітті, а на сьогодні тут знаходиться близько 30 медичних закладів різних напрямків.

Транспортне сполучення

Пуща-Водиця розташована в північно-західній частині Києва в Оболонському районі. Біля будинку знаходиться зупинка унікальної історичної трамвайної лінії, аналогів якій немає в Україні – її прокладено через ліс. Тут курсують трамваї №12 (до ст. м. Контрактова площа) та №17 (до ст. м. Оболонь). Також з іншими частинами Києва Пуща-Водиця з’єднується автобусом №30 (до ст. м. Академмістечко), а також маршрутними таксі №170 (до ст. м. Героїв Дніпра) та №226 (до ст. м. Нивки).

Гастрономічні локації

Щоб зробити приємно своїм смаковим рецепторам достатньо спуститися ліфтом на перший поверх дому, де знаходитиметься кафе. Придбати продукти та всі побутові товари можна на території житлового комплексу, без необхідності їхати деінде. Крім цього зовсім поруч мінімаркети, логістичні відділення і відділення банків. Для шопінгу за 10 хвилин можна дістатися ТРЦ Lavina Mall.

Інфраструктура